Naar hoofdinhoud

Vrijwilliger Avond Gebouw A

Vrijwilligers

Vrijwilliger Avond Gebouw A

Vrijwilligers

Om de zorg voor onze bewoners verder te verbeteren, zoeken we vrijwilligers voor woongroep A: woongroep Anjer, Aster, Acacia en Amber. Deze woongroep is voor bewoners met een psychogeriatrische zorgvraag.

Je helpt de bewoners bij het avondeten en bent aanwezig op de huiskamer als de eerste bewoners op bed gelegd worden. Je bent van harte welkom van 16.30 tot 19.30/20.00 uur! Of je nu één avond per week of één keer per twee weken komt, alleen of samen met een ander... je bent van harte welkom!

Ben je enthousiast geworden en lijkt het je leuk om iets te betekenen voor onze bewoners? Solliciteren kan via het sollicitatieformulier.

Heb je vragen of wil je meer informatie, neem dan gerust contact op met Marjan de Sterke, coördinator vrijwilligerswerk, via: 0180-452152 of sterke.m@salem.nl.

Van harte welkom! Wij kijken naar je uit.