CedrahSalemENB.png

Salem en Cedrah in de top-3 van de (lage) verzuimcijfers in de ouderenzorgbranche

Beide organisaties stonden in de top-3 van de (lage) verzuimcijfers van de branche in 2023, vrijgegeven door Vernet Verzuimnetwerk.

Ondanks dat er ook binnen Salem en Cedrah medewerkers (ernstig) ziek zijn en we ziekte en gezondheid niet in eigen hand hebben, is dit iets om dankbaar voor te zijn. P&O-adviseurs Jessica en Dianne benadrukken dat de reformatorische identiteit van beide organisaties een belangrijke reden is voor het lage verzuim. ‘Collega’s zijn onderdeel van een gemeenschap en zijn verbonden met elkaar en loyaal’.

Salem en Cedrah hebben beide geen aparte programma’s of themamaanden in het kader van verzuim en preventie. Hun advies? ‘Vertaal je visie in het handelen. Speel in op de actualiteit en thema’ s die er spelen incorporeer die in de reguliere processen en gesprekken.’

 

Lees het hele artikel op de website van Vernet!

242